فروشگاه اینترنتی آرام

درباره ما

مجموعه آرام فعالیت خود را از سال 1385 بصورت کاملا تخصصی و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب و ماشین آلات مدرن  آغاز کرده است .

هدف مجموعه آرام  جلب رضایت و اعتماد مصرف کننده و سهولت در خرید  است، که برای محقق شدن این امر  تمام سعی و تجربه خود را با کادر مجرب در راه خدمت به مشتریان عزیز بکار گرفته ایم .

امیدواریم،با عنایت و توجه شما مشتریان عزیز بتوانیم دامنه فعالیت خود را  با اتکا به پرسنل مجرب و کارآزموده گسترش دهیم و رضایت شما را بدست آوریم.

 فروشگاه اینترنتی آرام دارای قسمتهای گوناگونی می باشد  که در آینده نزدیک فعال خواهند شد، ازجمله این قسمتها میتوان به  مجله خبری سایت نام برد که در زمینه  تغذیه و روانشناسی فرزند دلبندتان به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

شما عزیزان در صورت سفارش ویژه و اختصاصی و با خرید عمده میتوانید بصورت تلفنی سفارش دهید و در اسرع وقت سفارش شما آماده میشود.

تلفن:09923055407 

آرام ارت بزگترین فروشگاه اینترنتی که در حال گرفتن  “نماد اعتماد الکترونیکی” از مركز توسعه تجارت الكترونيكي وزارت صنعت و معدن سعی برای بالابردن اطمینان و امنیت مشتریان خود است .

 

قبول سفارشات و طراحی آنچه سلیقه شماست.

 

مشتریان گرامی در صورت بروز هرگونه مشکلی  فنی در سایت و یا سفارش خود میتوانند شکایات خود را به آدرس پست الکترونیک info@aram-art.ir یا با شماره تلفن مستقیم09923055407تماس حاصل فرمایند