هنگامی که خبر دار میشیم حدود  9 ماه دیگه  قرار است عضو جدیدی به خانواده امون اضافه بشه،دچار یه شور و شعف فراوانی میشویم.

و کلی نقشه و برنامه ذهن ما رو درگیر خودش میکند، از انتخاب اسم گرفته تامسائل مربوط به تربیت و پوشاک و خرید سیسمونی که همه فکر و ذکر والدین و البته خانواده های دو طرف را تا مدتها به خود مشغول می کند.

aram-art.ir  برای خرید یک سیسمونی زیبا با تم دخترانه همراه شماست.

خرید سیسمونی دخترانه

لوازم ضروری برای خرید سیسمونی دخترانه

لباس سیسمونی :برای خرید لباس و پوشاک وسواس زیادی نداشته باشید چون رشد نوزاد سریع می باشد و زود بزرگ می شود و شاید هر دست لباس برای چند بار استفاده شود.

 تخت خواب سیسمونی دخترانه

همان طور که در خرید تختخواب سیمونی پسرانه گفته شد اولین و مهمترین نکته در انتخاب تختخواب نوزاد رعایت نکات ایمنی است و مقاوم بودن آن.

برای انتخاب رنگ تخت خواب  سفید بهترین انتخاب می باشد، به این دلیل که آلودگی را سریعتر نشان داده و می توانید از بهداشت اتاق خواب کودک به سرعت مطلع شوید.

 

خرید کوسن های عروسکی برای اتاق

درون تخت خواب کودک دختر خود را از کوسن های مختلف پر کنید، که فرزند دلبندتان با نرده ها برخورد نکند؛و همچنین برای زیباتر کردن اتاق هم کوسن های عروسکی انتخاب خوبی می باشد.

 

دکوراسیون خرید سیسمونی به رنگ صورتی

انتخاب رنگ سیسمونی نوزاد دختر:همه خوب می دانیم که رنگ مورد علاقه بسیاری از دختران صورتی می باشد، و برای خرید سیسمونی نوزاد دختر هم بیشتر افراد این رنگ را انتخاب میکنند.

 

انتخاب دیگر رنگ بنفش برای  خرید سیسمونی دخترانه

رنگ بنفش هم از دومین رنگ های دخترانه رایج می باشد. این رنگ می تواند در رنگ های روشن و یا تیره، برای رنگ انتخابی سیسمونی دخترانه مورد انتخاب قرار گیرد.

 

خرید سیسمونی دخترانه به رنگ زرد

ممکن است هنوز از جنسیت نوزاد خود مطمئن نباشید، و  برای خرید سیسمونی عجله میکنید،در این صورت میتوانید از رنگ های مشترک دخترانه و پسرانه استفاده کنید. با انتخاب رنگ زرد میتوانید مقداری از کارهای خرید سیسمونی را انجام دهید و  بعد از اینکه متوجه شدید نوزادتان دختر یا پسر است، می توانید تزیین سیسمونی نوزاد دختر و یا پسر یا حتی اسباب بازی های مربوط را به اتاق را انجام دهید.

 

در مقالات بعدی در مورد رنگها و سایر لوازم سیسمونی توضیح داده میشود.