اکثر افراد هنگامی که از زبان دکتر میشنوند که قرار است دارای فرزند دلبندی شوند،هیجان خاصی پیدا میکنند و حس مسئولیت مهمی در وجود آنها شگل میگیرد و خود را آماده برای ورود عضو جدید خانواده میکنند.

مادران عزیز با دقت و سلیقه زیاد به سراغ خرید سیسمونی می روند،در این مقاله از وب سایت آرام ارت به بررسی خرید یک سیسمونی با تم پسرانه می پردازیم.

خرید سیسمونی پسرانه

 

خرید سیسمونی به چه نکاتی توجه کنیم؟

علاوه بر زیبایی و قیمت مهمترین و اصلی ترین نکته در خرید سیسمونی ایمنی و امنیت لوازم می باشد،چون حفظ سلامت فرزند مان برایمان از هر نظر مهمتر است،نوزادتان برای مراقبت حساسیت های بالایی دارند و در نتیجه به مراقبت زیادی احتیاج است.

قبل از خرید سیسمونی پسرانه،در مورد جنس و موارد سازنده لوازم اطلاعات جمع کنید و در خرید به این موارد دقت کنید.

بهترین رنگ سيسموني پسرانه!

بطور معمول برای خرید سیسمونی نوزاد پسر اکثرا افراد به سراغ رنگ آبی می روند،و علاوه بر رنگ آبی میتوانید از رنگهای:طوسی،سبز،زرد،قهوه ای استفاده کنید.

براي دكوراسيون و تزیین  اتاق  خواب نوزاد پسر ، استفاده از استيكرهای با طرح هاي هواپيما و ماشين و … پیشنهاد میشود.

تخت خواب سیسمونی پسرانه

يكي از لوازم مهمي كه در هنگام خريد سيسموني بايد توجه کرد، دقت در انتخاب تخت نوزاد می باشد. فرزندانمان در چند سال اول زندگي رشد بسيار سريعي دارا می باشند؛ ‌در نتیجه بايد تختی بخرید كه تا جاي امكان تغيير سايز داشته باشد.

برای خرید کمد باید به این نکته توجه کرد كه کمد دارای فضاي كافي و مناسب براي لوازم  و لباسهاي فرزندتان داشته باشد، همه ما مي دانيم كه نوزاد ما وسايل و خرده ريزهاي زيادي دارد كه بايد آنها را در جاي مناسبي جا داد!

خرید اسباب بازي هاي سیسمونی پسرانه

دقت کنید كه اسباب بازي هايي را بخرید كه برای نوزاد شما خطري نداشته باشد، در کل باید برای خرید اسباب بازی از جنس و مواد  آن اطمينان خاطر داشته باشيد، چراكه فرزند عزیز تان قبل از بازي كردن آن را بارها در دهان خود قرار خواهد داد!

 فرش سیسمونی پسرانه

در هنگام خرید فرشعلاوه بر  راحتي و لطافت و در عين حال نازك نبودن فرش دقت کنید. به این خاطر فرش براي سلامت و راحتي نوزاد دلبند شما اهميت بسيار زيادي دارد.